Prezident Zeman je jako třicátník a opět mu chutná: Pochutnal si na jitrničkách, řekl Mynář
Hradní kancléř Vratislav Mynář (52) se v rozhovoru pro rádio Frekvence 1 rozpovídal o současném zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana (75). Zeman nedávno absolvoval čtyřdenní rekondiční pobyt v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích.
Poté, co nemocnici opustil a odjel do Lán, se na jeho oficiálním profilu objevila fotka spokojeného prezidenta, jak si vychutnává dýmku. Mynář vzkázal veřejnosti, že z dokumentace mohou lidé posoudit sami, v jaké kondici je prezident.
„Zpráva dává vysvětlení všem těm spekulacím o jeho zdravotním stavu. Přiznám se, že jsem nečekal, že v jeho věku 75 let je na tom pan prezident tak dobře. A nízkým tlakem, který se projevuje na tom, že se mu občas točí hlava. Ostatní ukazatele jsou v takových parametrech, že bych řekl, že je to třicetiletý pán,“ uvedl Mynář.
Hradní kancléř také chválil, že prezidentu Zemanovi už zase chutná. „V poslední době, zvláště po těch výživných infuzích, se mu zlepšila chuť k jídlu. Krom tradičních sladkostí, které má velmi rád, jsme měli včera oběd, kde jsme si dali zabíjačku, kulajdu a pan prezident si velmi pochvaloval jitrničky,“ dodal.
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Miloš Zeman se svého vánočního poselství nevzdává: Projev bývalého prezidenta odvysílá televize

Miloš Zeman si drsně rýpnul do Evy Pavlové: Ivana po mně plat nikdy nechtěla, je to dáma, tvrdí

Detaily pohřbu Marie Benešové (†76): Poslední sbohem dá exministryni Miloš Zeman

Zeman od propuštění z nemocnice poprvé ve společnosti. Přišla i Bohdalová, ta schovávala tvář pod brýlemi
