Princ z pohádek Matouš Ruml: Viděl jsem na koni své kouty, tahle éra pomalu končí
Mladý a nadějný herec Matouš Ruml si vyzkoušel svoji profesi jak na divadelních prknech, tak v seriálu nebo ve filmech. Jak sám říká, pohádky má velmi rád a vyloženě si natáčení užívá.
„Co se týče natáčení, tak pohádky mám hrozně rád. Je to taková fantazie a tu já miluji. Nikdy nepohrdnu nabídkou na pohádku, protože to je zkrátka radost,“ prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.
Matouš si zahrál již v několika pohádkách, z nichž mezi nejznámější patří Princezna a půl království, která si od diváků a kritiků vysloužila velmi kladné recenze, Škola princů nebo Princezna a písař.
Vzhledem k tomu, že Matouš Ruml je hrdým otcem, vánoční čas prožívá s rodinou velmi intenzivně a tradičně. „Už jsme pekli cukroví a dokonce vyrábíme s dětma betlém z tvrdnoucí hlíny, čteme si příběhy. Naše Vánoce jsou skutečně takové tradiční, co se týká zvyků,“ vypráví.
Nabídku na krále bych neodmítl, museli by mi ale přidělat plnovous
Vzhledem k tomu, že Matouši Rumlovi je už pětatřicet let, což sice není na jednu stranu mnoho, ale na stranu druhou se mu již pomalu krátí doba, kdy budou chodit nabídky na role princů a zanedlouho se jisto jistě objeví nabídka na krále.
„Když jsem viděl pohádku Princezna a půl království, jak jedu na koni a odhalují se tam mé kouty, tak jsem si říkal, že to bude asi jeden z posledních princů nebo Honzů. Ale to je těžko říct. Chápu, že vypadám mladší, než mi ve skutečně je,“ říká s úsměvem herec.
„Nabídku na krále bych určitě neodmítl a naopak se na to těším. Patrně budu mít nalepovací vousy, protože nemám úplně plnovous, ale na krále se skutečně těším,“ dodává.
Kate Matl odhalila zákulisí Pájova geniálního tahu. Prozradila, zda to byl kmenový plán
Související články

Matouš Ruml promluvil o svých dětech: Dcera a dva synové mají zvláštní jména

Rodina na place i ve skutečnosti: Syn Nathanael jako by tátovi Matouši Rumlovi z oka vypadl

Jak šel čas s Matoušem Rumlem: Od natvrdlého Lexy po otce od rodiny v Hořkém světě

Finále StarDance je za dveřmi: Matouš Ruml prozradil, komu přeje vítězství
