První snímky miminka! Andrea Kerestešová ukázala svého krásného syna
Herečka Andrea Kerestešové Růžičková (33) je už několik měsíců šťastnou maminkou. Teď světu ukázala, jak si s manželem užívají přítomnosti syna Tobiáše. Jde o první snímky, na nichž je jejich první společný potomek vidět.
Herečka si své první těhotenství užívala. Dokonce natočila videa, která umístila na oblíbený videokanál YouTube, v nichž dávala rady dalším nastávajícím maminkám. Nakonec si ale taky vytrpěla své. Dva týdny totiž přenášela a Tobiášovi se evidentně na svět moc nechtělo, u maminky v bříšku mu bylo zkrátka moc dobře
Andrea po porodu nechtěla zveřejňovat snímky se synem „Vše má svůj čas, ale určitě časem se to změní,“ vysvětlila nedávno eXtra.cz. A jak se zdá, správný čas přišel. Na svém Instagramu se pochlubila několika fotografiemi, na nichž je její manžel či ona sama s malým Tobiášem. Je evidentní, že se rodince daří a svého milovaného syna si maximálně užívají.
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Pikantní přiznání Ornelly Koktové. Nejlepší postelové hrátky s Pepou? Nestačíte se divit

Petr Bende je štěstím bez sebe: Stal se potřetí tatínkem, syn dostal krásné jméno

Honza Dědek si nebral servítky. Zkritizoval zveřejňování dětí na sociálních sítích

Hvězda seriálu Zrádci odhalila utajené trauma. Porod byl pro Kepkovou peklem
