Trendy
válka na Ukrajině Extrémní proměny Survivor 2025 Clash 12

Rodiče a přátelé dali poslední sbohem Aničce Slováčkové. O Velikonocích rozprášili zpěvaččin popel

Anička Slováčková
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 21 fotografií
Rozloučení

Před pár týdny proběhlo rozloučení v pražském kostele sv. Tomáše s Annou Julií Slováčkovou. Na pohřeb kromě rodiny dorazila i celá řada známých osobností. Podle blízkého zdroje si zpěvačka a herečka přála, aby její popel byl rozprášen u její milované chalupy. 

Anna Slováčková zemřela v neděli 6. dubna ve věku 29 let. Dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka podlehla rakovině plic. Poslední rozloučení pro rodinu a nejbližší přátele či kolegy proběhlo v kostele sv. Tomáše. To však nebylo jediné rozloučení se zpěvačkou a herečkou.

Kromě piety v kostele došlo ještě na jednu, která byla podstatně komornější. Dle blízkého zdroje eXtra.cz její ostatky rodina rozprášila, přičemž u samotného aktu, ke kterému mělo dojít o Velikonocích na chalupě, nechyběli ani zpěvaččini přátelé. Mezi nimi byl například herec Ivan Lupták, herečka Anna Jiřina Daňhelová nebo zpěvák Milan Peroutka, se kterým Anička nazpívala song Čas zastavit čas.

„Bylo to o Velikonocích a bylo to moc krásné setkání! Vzpomínali jsme na Aničku, poplakali si, zasmáli se. Mám pocit, že tam celou dobu byla s námi,“ popsal setkání Blesku Felix.

Vše naplánované do posledního detailu

Nedávný pohřeb v kostele sv. Tomáše se nesl ve znamení splněných přání zesnulé Slováčkové. Poslední rozloučení chtěla pojmout jako oslavu toho, že už se netrápí. „Ano, Anička to měla vše připravené. Angažovala se prakticky ve všech detailech posledního rozloučení,“ sdělila eXtra.cz jedna z blízkých kamarádek zesnulé zpěvačky a herečky.

Doporučené video: Podívejte se na odjezd Slováčka a Patrasové z pohřbu Aničky:

Dcera Patrasové a Slováčka si přála, aby nikdo na pohřeb nepřišel v černém a zazněla hudba v podání jejího otce. Smuteční hosté tak učinili a téměř všichni zvolili barevné oblečení. Dalším Aniččiným přáním bylo, aby jí na pohřbu zahrál její otec. „Anička měla mezi svými posledními přáními i to, abych jí na rozloučení zahrál. Věřím, že to nějak zvládnu,“ přiznal Slováček před pohřbem podle Blesku. Na pohřbu zahrála i zpěvaččina milovaná kapela, ve které působí její partner Matěj Růžička.

Na pohřeb dorazila celá řada známých osobností. Mezi smutečními hosty byli například Martina Pártlová, Jiří Suchý nebo Helena Vondráčková. Nechyběli ani kolegové ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Bára Štěpánová a Zlata Adamovská.

Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života

Související články

Další články

Nejnovější kauzy