Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2025 Výměna manželek Dagmar Patrasová

Sabina Pšádová se podřizuje Bachelorovi. Kvůli němu se proměnila v brunetku

Sabina Pšádová se ukázala jako brunetka.
Zdroj: Herminapress/Se souhlasem Sabiny Pšádové
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Proměna

Sabina Pšádová (25) je šťastně zamilovaná do Jana Solfronka (34), jehož srdce získala v populární show Bachelor. Půvabná blondýnka ale velmi dobře ví, že její pan Dokonalý preferuje spíše brunetky. Proto si v rámci profesionálního focení zkusila hnědovlasou paruku, aby otestovala, jak by vypadala v případě, kdyby se rozhodla pro razantní změnu image. Jak ale sama prozradila pro eXtra.cz, coby brunetka se cítí být jako "stará babička". 

Zamilované hrdličky Sabina Pšádová a Jan Solfronk si začátkem týdne užili valentýnské focení u Dany Mrázkové. Během příprav Sabinu napadlo, že si zkusí hnědou paruku. Není totiž tajemství, že Honza preferuje spíš brunetky a o své vyvolené pronesl, že "úplně není jeho typ". Sabina se tak rozhodla jednat a alespoň na chvilku zkusit, jaké by to bylo, kdyby se obarvila.

Sabina Pšádová se proměnila v brunetku

"Co bych pro tebe neudělala," napsala Sabina k videu na Instagramu, kde se proměnila z blondýnky na hnědovlásku. Sama se přitom s tmavšími vlasy cítí nekomfortně a pro náš web řekla, že si v paruce připadala jako "stará babička". Je pravda, že jí opravdu mnohem víc sluší blond vlasy. Ty z ní dělají atraktivní ženu, za kterou se otočí snad každý muž.

Sabina v pořadu eXtra Host přiznala, že se v barvě vlasů pořád hledá. "Dříve jsem byla bruneta, teď jsem blondýna a chtěla bych mít trochu teplejší odstín, ale do brunety zatím nemám v plánu jít ani kvůli Honzíkovi. Musí mě brát takovou, jaká jsem," uvedla Sabina, která v minulosti prošla výraznou proměnou.

Doporučené video: Sabina Pšádová byla hostem pořadu eXtra Host

Pšádová se naučila mít ráda sama sebe

Po nepovedeném vztahu s bývalým partnerem, který ji podváděl a manipuloval s ní, přibrala na váze a měla také sklon k depresím. V té době i odjela na studijní pobyt do Španělska, kde musela být bez svých nejbližších a čelit náročným zkouškám i covidovému režimu, kdy byla jen zavřená na pokoji. "Neměla jsem ráda sama sebe, přejídala jsem se. Neuměla jsem ani moc řeč. Bylo to těžké období," svěřila se Sabina.

Po návratu do Čech ale přišel zlom a řekla si, že už takhle nechce dál žít. "Hlavně mě to pořád táhlo k miss, takže jsem začala makat na postavě. Navíc jsem si našla nového přítele, který byl fitness trenér. On mi celkově pomohl změnit hlavu i životní styl. Jsem mu vděčná a doteď se s ním bavím," odhalila na závěr Sabina Pšádová, která díky těmto zkušenostem ví, jak hodně důležitá je sebeláska.

Řezník se obul do Moniky Bagárové: Ona umí zpívat? Já myslel, že je jen krásná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy