Šéf ODS pronikl na Instagram: Vyfotil se s provazem

Předseda ODS Petr Fiala je nově i na Instagramu. Jeho komentáře k politickému dění, obzvlášť pak oblíbené filipiky vůči premiérovi Andreji Babišovi, tak budou moct lidé sledovat i na populární platformě.
„Dnes je důležitý den. Právě dnes jsme totiž s koalicí SPOLU v Brně zahájili naši volební kampaň a odzvonili éře populismu. A dnes také spouštím svůj instagramový profil,“ oznámil Petr Fiala ve svém vůbec prvním příspěvku na sociálních sítích.
Fiala byl doposud jen na Facebooku a Twitteru, nově se však zařadil mezi uživatele pravděpodobně nejpopulárnější sociální sítě. A hned k tomu připojil i malý vtípek. „Slovní spojení „sledovat někoho“ může znít nebezpečně, ale tady to má očividně trochu jiný význam. Takže – budu rád, když mě zde budete sledovat!“ napsal Fiala.
Předseda ODS se tak zařadil například po bok Dominika Feriho (TOP 09), jehož Instagramový účet sleduje přes milion uživatelů. Fiala tak doufá, že bude alespoň podobně úspěšný.
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Velký trapas Petra Fialy. Tvářil se, že volá s rakouským kancléřem, byla to jen habaďůra. Lidé mu to dávají sežrat

Projev Fialy vyvolal bouřlivé reakce: Jak od kapitána Titaniku, sepsul ho Havlíček

Motoristé by se dostali do Sněmovny: Filip Turek se raduje a rýpl si do Petra Fialy

Góly jako jasné signály: Internet se baví fotbalovým komentátorstvím Petra Fialy
