Seriál Ulice v ohrožení: Tereza Brodská se ošklivě zranila a skončila v nemocnici!
Brodská se zúčastnila 25. narozenin Potten Pannen v pražském klubu Mecca. Stačila chvilka nepozornosti a průšvih, který půjde nejspíše za pořadatelem, byl na světě. Brodská totiž spadla do přibližně 80 centimetrů hluboké díry na podiu, přetrhla si vazy v kotníku a naštípla nártovou kost.
Tereza poté musela být několik dní v nemocnici v Motole. „Aktuálně má ortézu a musela veškeré akce a natáčení Ulice přesunout. Kdy se vrátí zpět do práce, zatím nikdo neví. Ani ona sama. Vše záleží na tom, jak se jí bude noha hojit,“ řekl eXtra.cz člověk blízký herečce.
Redakce se snažila Brodskou kontaktovat, reagovala ale jen na SMS zprávu. „Jsem na neschopence. Dál se k ničemu vyjadřovat nebudu, omlouvám se,“ byla slova oblíbené herečky.
Pro produkci seriálové Ulice tak vznikl problém, kdy se budou muset přepisovat scénáře. Brodská sice může chodit o berlích, ale nemůže točit. Takový návrat do seriálové Ulice nečekal opravdu nikdo.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Miliardář Kovář havaroval s vrtulníkem. Jeden z nejbohatších Čechů stále zůstává v nemocnici

Otřesný zážitek Kristýny Leichtové. Smutná cena za slávu i slova o stalkingu

Daniela z Bacheloru se ošklivě zranila: Na chirurgii, kam musela, nenechala nit suchou

Hana Gelnarová musela pod kudlu: Infekce po celém těle a příprava na Clash v ohrožení
