Šílené video: Veronica je v 9. měsíci těhotenství a rozhodla se, že bude polykat meče!

Zdroj: youtube.com
Každá těhotná žena je jiná a každá si pod pojmem standardní těhotenství představí jiné věci. Veronica Hernandez je přesvědčena, že polykání mečů je úplně v pohodě. Nevidí na tom nic špatného, i když je už v 9. měsíci.
Sedmadvacetiletá holka z Texasu Veronica Hernandez celému světu vzkázala, že si bude se svým tělem dělat, co chce. Prý nefetuje, nepije alkohol, jen si ujíždí na mečích.
„Když jste těhotná, změní se proporce vašeho těla. Když chcete polykat meč v záklonu, musíte počítat s tím, že máte břicho, ale ten adrenalin je pořád silný,“ říká dívka, která do sebe nasouká 35 centimetrů kvalitní ocele.
Veronica se polykání mečů věnuje téměř tři roky. Prý nejde o žádný trik. Špička meče projde kolem srdce, mezi plícemi a skončí v žaludku.
Umělkyně je přesvědčená, že polykání mečů nemůže mít na vývoj dítěte žádný vliv. Že sklenka alkoholu je mnohem horší.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Podivný případ jedenáctileté matky: Holčička porodila dceru, tvrdí, že otěhotněla z kondomu

Hvězda filmu Million Dollar Baby je štěstím bez sebe: Hilary Swank (48) čeká dvojčata

Bývalá tenistka Wozniacká se pochlubila krásnou novinkou: Čeká nás druhé kolo, vzkázala

Hokejista Řepík bude podruhé otcem: Půvabná manželka Sylvia promluvila o těhotenství i jménu

Zahalené modely už skoro nenosí: Rihanna hrdě ukazuje těhotenské bříško
