Trendy
válka na Ukrajině Extrémní proměny Survivor 2025

Skandál legendy Manchesteru United: Giggse zatkla policie za údajné zmlácení partnerky

Skandál legendy Manchesteru United: Giggse zatkla policie za údajné zmlácení partnerky
Zdroj: Twitter.com
Domácí násilí
Trenér fotbalové reprezentace Walesu a zároveň velká legenda Manchesteru United Ryan Giggs (46) byl v neděli večer podle britských médií ve svém domě zatčen kvůli podezření z napadení. Údajně měl zmlátit svou přítelkyni Kate Greville. Bývalý slavný hráč Manchesteru United byl následně propuštěn na kauci, obvinění popřel.

Deník The Sun uvedl, že do domu šestačtyřicetiletého Giggse byla kvůli nahlášenému rušení pořádku krátce po nedělní 22. hodině přivolána policie. „Žena ve věku mezi třiceti a čtyřiceti lety utrpěla menší zranění, jež nevyžadovala ošetření. Šestačtyřicetiletý muž byl zatčen kvůli podezření z napadení,“ uvedla manchesterská policie.

„Pan Giggs odmítá veškerá obvinění z napadení. Spolupracuje s policií a bude jí nápomocný v probíhajícím vyšetřování,“ uvedli v reakci Giggsovi zástupci.

Postaví se ještě na lavičku?

Velšská fotbalová asociace potvrdila, že o Giggsovu údajném incidentu ví. Třináctinásobný vítěz Premier League s Manchesterem měl dnes oznámit nominaci na blížící se zápasy proti USA, Irsku a Finsku, tisková konference ale byla zrušena.

Vyřazená Míša ze Survivoru: David je nej mistr manipulace a nikdo to nevidí, žasne

Související články

Další články

Nejnovější kauzy