Smutná zpráva: Zemřel fotbalový trenér Josef Pešice, bylo mu 67 let
Fotbalový svět zasáhla před Vánoci velmi smutná zpráva. Sportovní novinář Luděk Mádl dnes uveřejnil na sociální síti zprávu, že do sportovního nebe odešel český fotbalový trenér a záložník Josef Pešice.
Josef Pešice byl velmi důležitá postava českého fotbalu. Bohužel dnes v dopoledních hodinách sportovní novinář Luděk Mádl uveřejnil na své sociální sítí zarmucující zprávu o tom, že český fotbalový trenér a záložník Josef Pešice zemřel.
„Smutná zpráva... Zemřel Josef Pešice. Odpočívejte v pokoji trenére, byl jste fajn člověk, díky za to,“ napsal Mádl na svůj facebookový profil. Josef Pešice se po skončení aktivní hráčské kariéry stal trenérem. Trénoval mládež AC Sparta Praha, byl asistentem v SK Slavia Praha.
V září 2013 se stal po odstoupení Michala Bílka dočasně hlavním koučem české reprezentace. Fotbalový svět se zahalil do smutku.
Související články

Sportovní svět v slzách. V pouhých třiceti letech zemřela slovenská reprezentantka, hráčka vodního póla

Smutná smrt dvanáctileté Idy: Holčičku odpojili od přístrojů, pohřbí ji s tatínkem lékařem

Posun v záhadném úmrtí manažera oblíbeného českého e-shopu. Policie zveřejnila detaily

Horor v Meziříčí: Matka hodila své dvě malé děti z mostu do řeky, hrozí jí až 20 let
