Tříletá holčička zmizela z narozeninové oslavy, její tělíčko našli v popelnici
Po malé Kamille McKinney pátrala policie, obyvatelé Alabamy a její snímek oběhl americká média. Holčička byla nezvěstná více než týden a předpokládalo se, že je ve strašlivém nebezpečí. Ty nejhorší předpovědi se bohužel vyplnily a dívenka byla nalezena mrtvá v popelnici.
Kamille zmizela ze zahradní oslavy narozenin, jako by se po ní slehla zem. Policie z vraždy obvinila Patricka Devonea Stallwortha a jeho přítelkyni Dericku Irishu Brown. Ti podle policistů zkrátka na ulici viděli malou holčičku bez dozoru a rozhodli se si ji vzít. Stallworth měl už v minulosti problémy se zákonem, a to kvůli dětské pornografii.
Kriminalisté vypověděli, že k případu aktuálně více informací sdělovat nebudou. Rodiče dívenky dle vrchního kriminalisty prožívají nepředstavitelnou bolest a potřebují se se ztrátou své dcerky vyrovnat. Upřímnou soustrast jim vyjádřil i alabamský guvernér, podle kterého smrt malé Kamille zasáhla celý stát.
Související články

Nesmírně krutá hra osudu: Zavražděná Iveta (†38) studovala prevenci kriminality

Hrůzná vražda den před Silvestrem: Muž v trutnovském bytě zabil mladou dívku, pak se pokusil oběsit

Podivná vražda v Praze: Syn našel doma mrtvou maminku, umlátil ji kominík

Hrůzná vražda na Slovensku. Policista zastřelil měsíční miminko, pak obrátil zbraň proti sobě
