Tadeáš Růžička před zápasem omdlel: Promluvil o tom, co ho skolilo, a nezní to dobře
Jedním z největších lákadel nedělního turnaje Valhalla Fighting byl dozajista zápas Tadeáše "Mawara" Růžičky - toho se však fanoušci nakonec nedočkali. Krátce před vypuknutím galavečera přišla zpráva o zrušení souboje. "Při dělání váhy jsem omdlel. Ztratil jsem vědomí, což se mi nestává," spustil Růžička ve svém vyjádření a objasnil, co se stalo. Z tréninkového kempu v Thajsku si přivezl zákeřnou infekci a v kleci se tak nejspíše delší čas neobjeví.
Kolem kontroverzního zápasníka Tadeáše Růžičky je v posledních měsících čím dál rušněji. Nyní se měla hvězdička pražského Spejbl Gymu fanouškům opět představit v akci, a to na nedělním turnaji Valhalla Fighting, kde se měl Růžička utkat s Josefem Škopem - přesto, že se jednalo dozajista o jeden z nejatraktivnějších duelů, nakonec se fanoušci nedočkali. Růžičkův zápas byl zrušen.
Růžička si z Thajska přivezl nepříjemný suvenýr: Zákeřnou infekci
Zástupci organizace na sociálních sítích krátce před vypuknutím galavečera oznámili, že Růžička do boje nenastoupí, a zveřejnili i Tadeášovo vyjádření. „Zdravím všechny fanoušky organizace Valhally. Mám pro vás špatnou zprávu. Ve středu jsem při dělání váhy omdlel. Ztratil jsem vědomí, což se mi běžně nestává. Šel jsem na krev a tam mi bylo zjištěno, že jsem si z Thajska přivezl zlatého stafylokoka a streptokoka,“ uvedl Růžička.
„Začal jsem s tím bojovat. Šel jsem na infuze a vyzkoušel jsem různá nakopnutí organismu, vyzkoušel jsem vše, co šlo, ale bohužel, doteď mám zimnice a oslabené celé tělo. Nemůžu se tedy dneska ukázat,“ dodal Růžička, který ujistil, že o zápas se Škopem fanoušci rozhodně nepřijdou. „O zápas nepřijdete. Vím, že spoustu z vás chtělo vidět, jak dostanu granáty od Škopa, a většina z vás chtěla vidět naopak můj výkon. Tenhle zápas určitě dostanete na další Valhalle,“ uzavřel Růžička, kterého však nyní čeká nejspíše delší léčba.
Josef Škop o zrušení zápasu s Mawarem:
Josefu Škopovi se tak doslova na poslední chvíli změnil soupeř - i přes nečekanou výměnu si odnesl výhru a krátce po duelu nám v rámci turnaje poskytl rozhovor. „Mawar dal vyjádření o tom, proč nedorazil, co se mu stalo. Omluvil se. Chápu to. Řekl, že se na příštím eventu uvidíme, což je pecka, počítám s tím,“ zareagoval na Růžičkovu absenci, jak si můžete přehrát ve videu výše.
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Další průšvih pro zabásnutého Mawara. Expartnerka ho obvinila z ohavného činu

Problémy Tadeáše Růžičky se zákonem jsou větší, než se myslelo. Policie ho kromě napadení zabásla i za další trestné činy

Mlátička Růžička si nedá pokoj: Každý svýho štěstí strůjcem, návrat bude zlej, vyhrožuje

Tadeáš Růžička kope kolem sebe: Po vyhazovu z gymu nadává svému trenérovi. Přidal se i jeho soupeř Sivák
