Tatínkův mazlík: Patrik Hezucký se chlubí láskyplnými chvílemi s malým synem
Patrik Hezucký (49) je od vánočních svátků pyšným tatínkem. S prvorozeným synkem Oliverem si užívá každou minutu volného času. Oblíbený bavič už ukázal, jak ho vozí v kočárku, tentokrát dojal fanoušky ještě víc. Podívejte se!
Patrik Hezucký se s manželkou Nikolou stali rodiči půl roku po svatbě. Chlapeček dostal jméno Oliver a šťastní manželé ho zahrnují láskou, co to jenom jde.
Nedávno se rozhlasový moderátor chlubil fotkou, na které syna veze v kočárku. Tentokrát zahrál na city fanoušků ještě víc a ukázal, jak si s Oliverem hraje. Nezapomněl ani na vtipný komentář.
„Milenci se milujou, chlapská chvilka, příbuzní. Láska. Tatínkův mazlík,“ rozplýval se Hezucký na Instagramu.
Ten zažívá rodinné štěstí, ale v práci s Leošem Marešem (43) dost pravděpodobně oplakali odchod kamaráda a kolegy. Libor Bouček (39) totiž po patnácti letech skončil na Evropě 2.
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Malý Oliverek slaví první rok svého života: Syn Patrika Hezuckého je celý tatínek

Syn Patrika Hezuckého roste jako z vody: Pyšná maminka řekla, co všechno už Oliver umí

Oliver rozněžní každou duši: Syna Patrika Hezuckého si půjčil i Leoš Mareš

Dojemné foto: Patrik Hezucký je pyšný tatínek, syn Oliver je mu čím dál podobnější
