Tragédie v Plzni: Osmnáctiletá dívka zemřela pod koly kamionu. Měla sluchátka a nerozhlédla se
Jak sdělila mluvčí policie Ivana Jelínková pro server Novinky.cz, dívka šla po pravé krajnici ve směru vozidla. Náhle ale vstoupila bez rozhlédnutí do vozovky, a to rovnou pod kola kamionu.
„Zřejmě se rozhodla přejít silnici a přijíždějící vozidlo nezaregistrovala. Šestadvacetiletý řidič už nestačil zareagovat,“ uvedla Jelínková a dodala, že šofér měl negativní zkoušku na alkohol
Neměla žádnou šanci
Dívka při srážce s několikatunovým strojem utrpěla zranění, která byla neslučitelná se životem. „Bohužel přes veškerou snahu se nám dívku nepodařilo oživit,“ řekla Novinkám mluvčí záchranky Maria Svobodová.
Podle přítomných svědků měla mít dívka na uších sluchátka a kamion tak neslyšela přijíždět. To ale policie prozatím nepotvrdila. „U mrtvé chodkyně byla nařízena soudní pitva,“ dodala k tragické události Jelínková.
Konec lásky v Survivoru? Ivanka promluvila o vztahu se sporťákem Davidem. Tohle ji mrzí nejvíc
Související články

Smrtelná nehoda na D2 před Brnem: Fatální srážku nepřežili tři lidé včetně dítěte

Obrovská tragédie v Rychnově nad Kněžnou. Mladý řidič srazil dvouleté dítě, zraněním podlehlo

Smutná smrt dvanáctileté Idy: Holčičku odpojili od přístrojů, pohřbí ji s tatínkem lékařem

Hrůzná vražda na Slovensku. Policista zastřelil měsíční miminko, pak obrátil zbraň proti sobě
