Tragická zpráva: Zemřel zpěvák (†49) The Prodigy, našli ho doma mrtvého!
Frontman legendárních Prodigy Keith Flint byl nalezen mrtev ve svém domě. Zpěvákovi bylo pouhých 49 let.
Zpěvák The Prodigy Keith Flint byl nalezen mrtev ve svém domě v Essexu kolem osmé hodiny ranní. Policie zatím nezná příčinu zpěvákovy smrti, vyloučila však cizí zavinění a nevyšetřuje jeho smrt jako podezřelou.
„Na místo jsme byli povoláni kolem osmé ráno, devětačtyřicetiletého Keithe jsme zde nalezli bez známek života,“ uvedla policie pro The Sun.
The Prodigy je britská hudební skupina, jejíž hudba se skládá z mnoha různorodých stylů od rave k hardcore techno s alternativně rockovými, breakbeat a punkovými elementy. Současní členové byli Liam Howlett (skladatel/klávesy), Keith Flint (tanečník/zpěvák) a Maxim (MC/zpěvák). Keith Flint už bohužel s Prodigy nevystoupí.
Související články

Žhavé outfity krásné Žofie Dařbujánové. Často odhaluje kůži, přesto tvrdí, že je stydlivka

Ivana ze Survivoru terčem odporných manipulací. Kmen jí diktoval, s kým se má bavit

Po smrti Aničky Slováčkové se řeší péče o její fenku Jindřišku. Ve hře je více scénářů

Krutý osud princezny, která ráčkovala. Život Patrasové se proměnil v utrpení
