Týnuš Třešničková se ukázala v plavkách: Místo chvály vlna kritiky. Co to má s obličejem?
Popálená influencerka Týnuš Třešničková je stále krásnější, člověk by pomalu ani neřekl, že kdy byla velmi vážně popálená.
Je vidět, že se Týnuš rozhodla bojovat a za své jizvy se už nestydí. Nevzhledné roláky vyměnila za krásné outfity a odvážné plavky.
Týnuš schytává kritiku
Ačkoliv Týnuš na svém profilu sklízí především samou chválu, tentokrát přestřelila. Na poslední fotce, kde se chtěla pochlubit krásnými tvary v jednodílných bílých plavkách, ji lidé ani nemohli poznat. Influencerka to pravděpodobně přepískla s filtry a upravujícími aplikace a vznikl z toho nepovedený snímek, který je na Instagramu terčem kritiky.
„Co máš s obličejem?“ „Proč máš tak nepřiměřeně vyvalený bok?“ „Za pár let to vidím na level Versace...“píší fanoušci. Jedna z uživatelek si ironicky do Týnuš rýpla: „Až žije přirozená krása.“
Našli se však stále tací, co krásku zbožňují a její tělo je pro ně dokonalé. Týnuš je opravdu sama o sobě nádherná žena a žádné filtry nepotřebuje. Někdy méně je více.
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Týnuš Třešničková své jizvy po požáru neschovává: Hrdě je vystavila ve žhavém spodním prádle

Týnuš Třešničková měsíc od rozchodu po boku tajemného fešáka. Na svém doprovodu mohla oči nechat

Další životní zklamání Týnuš Třešničkové. Influencerka se rozešla s movitým italským podnikatelem

Týnuš Třesničková obětí odporných pomluv. Za slova o zlatokopce se omluvy nedočkala, hodlá se soudit
