U ústředí tajné ruské služby se střílelo: Na místě jsou nejméně tři mrtví

Zdroj: profimedia
Ve čtvrtek odpoledne v centru Moskvy zemřely nejméně 3 osoby poté, co neznámý útočník začal střílet u sídla kontrarozvědky FSB. O události informovala ruská média, ta se ovšem ohledně detailů často rozchází.
Střelba se údajně ozvala na náměstí Lubjanka v centru Moskvy. Zatím není jasné, kolik útočníků u sídla FSB střílelo, zatímco některá média hovoří pouze o jednom, jiná hovoří o třech. V každém případě však prý šlo o střelbu útočnými puškami.
Podle BBC proběhl útok ve vstupní hale centra kontrarozvědky, na místo ihned dorazili policisté, kteří místo uzavřeli a vyklidili. Informace samotné FSB napovídají, že všichni střelci jsou mrtví.
Související články

Masakr ve švédské škole: Přibližně 10 mrtvých a 15 zraněných. O střelci se mlží

Děsivý plán vraha ze spišské školy: Zabít chtěl další dívku, ta smrti unikla o vlásek

Vladimir Putin zneužívá teror v Moskvě k útoku na Ukrajinu: Na vině je přitom Islámský stát, diví se Šándor

Rusové zveřejnili identitu čtyř teroristů, kteří vraždili v Moskvě. Muži nesou ve tvářích známky drsného mučení
