V australském jezeře se vynořilo podivné mořské stvoření. Lidé tvrdí, že je to drak!
Kněz z Newcastlu Ethan Tipper tohoto zvláštního živočicha vyplaveného poblíž australského Swansea spatřil jako první. Samozřejmě už se našli kritici, kteří kněze podezírají, že jde o fotomontáž.
Expert na ryby z australského muzea Mark Grouther tvrdí, že jde o takzvaného štikovitého úhoře. I tak ale podotýká, že takového živočicha ještě nikdy neviděl naživo
Místní kněz tuto stvůru vyfotil a okamžitě zveřejnil Mark Grouther si je naprosto jistý, že tento druh úhoře museli chytit rybáři, a protože byl opravdu větší, než čekali, nechali ho na břehu jezera.
Není úplně jasné, jak velký štikovitý úhoř je, ale na fotce vypadá monstrózně. Zároveň expert na ryby z australského muzea vyvrací teorii, že jde o prehistorického tvora z dob minulých.
Tento úhoř je v místech australského jezera dobře znám. Může dorůst do délky dvou metrů. Má podlouhlé tělo se štíhlými čelistmi a velkými špičatými zuby.
Jde o nočního tvora, který se běžně dostane až do stometrové hloubky při lovení potravy.
Tento podivuhodný a strašidelný tvor tak zanechává v místních rozporuplné pocity a o jeho původu se vedou dlouhé debaty.
Rybáři se stále častěji setkávají s dosud neznámými druhy ryb. Minulý rok v lednu se podařilo skupině rybářů vytáhnout z vod u jižního Walesu v Anglii žraloka, se kterým se ještě nesetkali.
Později toho měsíce zase jiný rybář vylovil děsivě vyhlížejícího žraloka, který údajně žil před několika miliony let a v současné době jsou pouze dva takoví naživu.
Související články

Rodiče mučili dceru, nechtěli, aby vyrostla: V 17 letech vážila jen 27 kilo

Donald Trump přivolával průšvih svou agresivní rétorikou, tvrdí psycholog. Atentátník byl podle něj plný frustrace

Trumpova reakce na atentát byla nebezpečná, tvrdí Šándor. Bojí se nepokojů i vyvolání občanské války

Dovolenkový ráj Čechů ohrožuje nejnebezpečnější ryba. Její jed je stokrát silnější než kyanid, Chorvaté bijí na poplach
