Vanda Janda zahodila šaty ve Varech: S kamarádkou na kolonádě venčila psa v županu
V Karlových Varech letos nechybí ani slovenská modelka a návrhářka Vanda Janda. Ta je známá svým extravagantním stylem, který naplno předvedla i během venčení psa s kamarádkou. Jak si všiml fotograf redakce eXtra.cz, obě ženy byly oděné do županů a pantoflí, které se však záhy ukázaly jako promyšlený merch slovenské divy.
Při procházce po karlovarské kolonádě mohli kolemjdoucí narazit na Vandu Jandu, která společně s kamarádkou venčila svého psa. A jak je u slovenské modelky a módní návrhářky zvykem, svým outfitem se postarala v ulicích o značný rozruch.
Obě dámy byly totiž oblečeny do župánků a pantoflí a pozornost ostatních si evidentně užívaly. Na ulici je vyfotil i tým eXtra.cz. Detailnější pohled však ukázal, že župany nejsou z hotelu, ve kterém byly ubytovány, ale tvoří součást kolekce Vandy Jandy.
Na Unicredit party v oblíbené růžové
Na županech byl vyobrazen název „Vanda Janda“ a nechybělo ani pět hvězdiček. Slovence se tak podařilo originálně protknout svůj módní model a historii lázeňského města, ke kterému župany a pantofle patří.
Milovnice růžové se předtím v Karlových Varech na pompézní party UniCredit Bank ukázala v jiném outfitu ze své dílny – v princeznovských šatech své oblíbené barvy s crop topem. Svědky toho byla i redakce eXtra.cz, která byla na jednom z nejluxusnějších večírků na filmové přehlídce přítomna.
Sharlota o nové reality show StarHouse: Už dopředu schytává drsnou kritiku
Související články

Vánoční přání Vandy Jandy: Žádná kabelka za statisíce, návrhářka zůstává skromná

Nestydatá Vanda Janda na červeném koberci: Jsem zvyklá svlékat se před lidmi, říká

Krásná Vanda Janda o vztahu s miliardářem Křetínským: Můžu to vyvrátit, mlží vytrvale

Vanda Janda překvapila láskou k bojovým sportům: Začala jsem Oktagon sledovat u vyšívání, říká

Krásná společnost Vandy Jandy. V županech se s ní po kolonádě procházela miliardářská dceruška Lucie Šrejberová

Proměna Vandy Jandy: Z milovnice růžové se stala žhavá dáma v černém
