Velké vlastenecké koupání: S českou vlajkou a spoustou piva vyrazili do vody, internet se baví
Velkou vlnu posměchu vyvolal na webu sestřih, který kdosi vytvořil z akce nazvané vlastenecké koupání. Skupinka lidí tam praktikuje podivné rituály s vlajkami ve vodě za vydatného popíjení piva. To začne v průběhu videa ovládat jejich jazyky čím dál více a ve výsledku se spíše může zdát, že podobní lidé pověst naší země kazí.
Autor sestřihu videa Roman Máca, který prokázal obrovskou odvahu a stream viděl kompletní, ke svému příspěvku píše: „Sestřih ze včerejšího ,vlasteneckého' koupání, kde rovněž ,vlastenci' hrdinsky bojovali za národ tím, že se ožrali, dělali bordel a porvali se mezi sebou. Tak jim hlavně, ,vlastenci', nezapomeňte poslat prachy na ,transparentní účet', když mají ty exekuce, aby měli na chlast a mohli dál neohroženě bojovat.“
Pod příspěvkem se sešlo velké množství komentářů, ve kterých se lidé buď vyloženě baví, nebo neskrývají rozhořčení nad tím, jak podobní lidé reprezentují náš národ. Jak jste na tom vy?
Související články

Hrůzné záběry ze zemětřesení v Thajsku. Paneláky se hroutily jako domečky z karet, počet obětí může jít do tisíců

Návrhář Černý opět šokuje. Po kontroverzních outfitech na olympiádu vytvořil oděvy pro Expo. Vypadají jako montérky

Putin brzy zemře a bude po všem, prohlásil Zelenskyj. Promluvil o noční můře šéfa Kremlu

Obrovská tragédie v Hurghadě: Při havárii ponorky s ruskými turisty na palubě zahynulo nejméně šest osob
