Veronika Kopřivová se umí nastavit: Jednou vnadná kráska a podruhé nudná plochodrážnice
Modelka a dříčka Veronika Kopřivová je opravdu jako chameleon. Každý den si užívá naplno a při té příležitosti vypadá i pokaždé jinak! Nejen že střídá stylové kousky oblečení a doplňky, také se jí denně mění hrudník k nepoznání.
Jen nedávno přidala fotografii z pláže, kde si v černých plavkách užívala slunečních paprsků. I když tam vypadala skvěle a jen máloco by se jí dalo vytknout, jedna věc jí přece jen chyběla, a to jsou prsa. Ukázala kostnatý hrudník a prsa byste opravdu hledali jen stěží.
Šokovala ale jen pár dnů zpět, kde pro změnu oblékla bílé plavky s hlubokým výstřihem a ukázala dekolt, jaký jí můžou závidět i krásky, které za svá prsa zaplatily hříšné peníze. Jak to ale ta Veronika dělá? Používá snad nějaké produkty na podporu růstu poprsí? Nebo je v tom něco jiného?
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Eva Čerešňáková odhalila tajemství posledních měsíců: Těhotenství už neschová

Riskantní plány Kamily Nývltové. S partnerem se chystá navštívit jeho rodiče v rozvrácené Sýrii

Monika Babišová v nesnázích. Na dovolené jí selhaly brzdy, hodiny se pekla v úmorném vedru

Monika Babišová si užívá luxusní dovolenou. V exotice zapózovala v plavkách, lidé jen žasnou
