Yvetta Blanarovičová je neskutečně ve formě. Fanoušci si ji spletli s Monikou Bagárovou
Yvetta Blanarovičová je i tři roky před šedesátkou kus. Oblíbená herečka se nenudí ani v době koronavirové, dokonce si našla novou aktivitu, která ji velmi naplňuje a baví. „Učím herectví a zpěv. Naplno a s radostí. Nikdy by mne nenapadlo, že mne výuka bude inspirovat, protože jejich posun, píle a výsledky jsou i má radost. A jak říkají děti z La Sophia: Přísná, ale spravedlivá,“ svěřila se na svých sociálních sítích.
Yvetta zraje jako to nejdražší víno
Yvetta zásobuje své sociální sítě pravidelně příspěvky, a to jak z pracovního, tak z osobního života. Není divu, že se chlubí téměř čtyřiceti tisícovou základnou fanoušků, kteří hltají každý její pohyb. Tentokrát se Yvetta odvázala a pochlubila se snímkem v uplém body, kde vyniká její postava jako z kamene. Těžko věřit, že herečka oslavila sedmapadesát let.
„Fotila jsem pro vlasový salon Libora Smrže. Krásné fotky, makeup. Tahle momentka nemá však nic společného s výsledkem. Tohle je realita PO. Podpatky, focení v permanentním pohybu - záklon, sedni, lehni, nohu víc dozadu, dopředu, hlavu nahoru, ruku před sebe, stáhni břicho. Tady jsem měla pocit, že se mi klepou i uši, natož svaly, a že nohy se mi odpojí od trupu a odcestují bůhvíkam. Focení s Danielem Zahrádkou je vždy adrenalín,“ napsala Yvetta k proklatě sexy snímku.
Netrvalo dlouho a fanoučci zahrnuli Yvettu velkou chválou. „Nejkrásnější ženská v České republice. Můj ideál a vzor,“ píší. „V první moment jsem myslela, že koukám na Moniku Bagárovou (26). Super postava,“ dodávají další.
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Tragédie Yvetty Blanarovičové: Jeden bratr se jí zabil v sedmnácti, druhého jí vzala rakovina

Ošklivé zranění Yvetty Blanarovičové. Nešťastně si rozsekla hlavu. Krev byla všude, říká

Yvetta Blanarovičová slaví 60: Čertík z Princezny ze mlejna se nemůže dočkat vnoučete

Yvetta Blanarovičová o divokých pařbách s Heidi Janků: Ona vyskočila na stůl a já jsem skončila na baru, směje se zpěvačka

V domě synovce Yvetty Blanarovičové hořelo. Ohnivé peklo stálo život čtyři lidi
