Zabila svého tyranského manžela: Moniku z Holek pod zámkem navštívila rodina, diváci jí přejí svobodu!
Monika, která sedí za zabití tyranského manžela, zažila teror, který si málokdo umí představit. Dříve obyčejný rodinný život se proměnil v peklo, když se Monice narodil první syn. Její manžel začal pít a začal jí zakazovat i běžné věci, jako je líčení. Během několika let se začal teror zvyšovat, až jednoho dne na Moniku manžel vylil hrnec s horkou vodou. Po třech dnech v nemocnici ji přinutil podepsat revers a týrání pokračovalo. V prvním dílu Monika promluvila o tom, jak bodla manžela do zad.
Ve středečním premiérovém dílu pořadu Holky pod zámkem měli diváci příležitost vidět, jaké je pro vězeňkyně období Vánoc. Obzvláště ženy, které mají děti, tyto svátky prožívají velmi těžce a upadají do depresí. Monika, která je ve vězení proto, že se snažila své děti bránit, před nástupem do basy další děti porodila. Když ji společně s jejím partnerem navštívili, šlo o velmi emotivní setkání a velmi těžké loučení při jejich odchodu.
Monika je jediná vězeňkyně, nad kterou se diváci slitovali a pro kterou si přejí svobodu. S tyranským manželem prý trpěla dost dlouho a když ho bodla, pouze se bránila. Doma na ni navíc čekají děti, u těch nejmenších jako matka přichází o nejkrásnější roky a nemůže sledovat, jak vyrůstají a jaké pokroky v domácím prostředí dělají. Co myslíte, zaslouží si svobodu?
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Nový dokument České vraždy: Učitel Jiří zamordoval matku tří dětí kvůli mlýnu

Mrazivá předtucha zavražděné Marie Jelínkové. Poslední hodiny života ženy, jejíž život mapuje minisérie Studna

Krutý osud Stanislava Jelínka z minisérie Studna. Diagnostika obrny, rodinná tragédie a pobyt na psychiatrii

P. Diddy bojuje o propuštění: Přirovnal se k Trumpovi a chce ven za každou cenu
