Zavřeli youtubera MikeJePan! Je v cele! Co provedl? Nebo si to celé vymyslel?
Youtuber MikeJePan měl 22. dubna kolem 2. hodiny ranní dopravní nehodu. Skončil v cele předběžného zadržení a vyslýchala ho policie, kde popsal průběh dopravní nehody. Dalšími účastníky nehody byli další 4 lidé z vozidla Škoda Octavia To tvrdí jeho právník. Problémem je, že žádná taková nehoda v policejním hlášení není... A žádnou nehodu v noci neřešili ani záchranáři.
MikeJePan je dle právníka obviněný ze dvou trestných činů, konkrétně z ublížení na zdraví a z ohrožení pod vlivem návykové látky.
Mika po nehodě údajně převezli na Bulovku za účelem vyšetření, zda je zdravotně způsobilý k zadržení. Zdravotně způsobilý byl, a tak byl převezen do cely předběžného zadržení. Zatím není stále jasné, kdy bude Mike propuštěn. Je odřízlý od světa a nemůže s nikým komunikovat, pouze se svým právním zástupcem. Na cele nemá vůbec nic, není tam denní světlo a na oknech jsou mříže.
K dispozici má jen papírové prostěradlo a kouká celou dobu do stropu, kde svítí světlo...
Další youtubeři ale tvrdí, že celé je to od MikeJePan jen podvod na důvěřivé fanoušky.
A že jde nejspíše o podvod na fanoušky vzkazuje i policie. Žádná nehoda se totiž nestala...
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Manžel těžce zraněného šéfa dopravní policie promluvil: Vyvrátil, že by Jiřímu Zlému ublížil. Miluji ho, říká

Mike Pán půjde sedět, tvrdí Pepa Kůrka. Hvězda Survivoru zároveň promluvila o svém vyšetřování

Bývalého reprezentanta Martina Erata zatkli v USA. Opilý hokejista usedl za volant a boural, od nehody utekl

Hvězda Na lovu unikla jen o vlásek velkému neštěstí. Belladona po vážné nehodě jen září
