Zemřel jako Iveta Bartošová: Motorkář si na stejném přejezdu počkal, až ho srazí vlak
V noci na čtvrtek se v pražské Uhříněvsi stala smrtelná nehoda. Na železničním přejezdu vyhasl život motorkáře, který tam s největší pravděpodobností čekal, až ho smete vlak. Sebevražda je jednou z vyšetřovacích verzí, se kterou policisté pracují.
„Motorkář skončil po střetu několik desítek metrů od přejezdu, stejně tak jeho stroj,“ informoval Týdeník policie s tím, že přivolaní záchranáři už nedokázali muži pomoct. Kromě státních policistů na místě zasahovali i městští strážníci.
Část trati mezi Prahou a Benešovem zůstala po strážce ochromena, vlaky po půlnoci vůbec nejezdily. Tomu, že motorkář ukončil svůj život dobrovolně, napovídá i nedopitá láhev rumu, jež se i s přilbou našla opodál.
Kousek od místa nehody spáchala za tragických okolností sebevraždu i zpěvačka Iveta Bartošová (†48). Jen pár metrů od přejezdu si 29. dubna 2014 lehla do kolejiště. Zraněním způsobeným srážkou vlakem podlehla okamžitě.
Romana ze Survivoru zdrtila krutá zrada kamarádů. Prozradil, komu nemůže odpustit a jaké si nese následky
Související články

Neskutečně sobecký čin, zlobí se lidé: Karel Heřmánek čelí po sebevraždě zdrcující kritice

GLOSA: Karel Heřmánek si zajistil nesmrtelnost legendárními rolemi, lidé si ho ale budou navždy pamatovat pro sebevraždu

Neuvěřitelné dědictví po Karlu Heřmánkovi: Nastřádal nemovitosti za více než sto milionů korun

Sebevraždu Karla Heřmánka se budou lidé snažit napodobit, obává se odborník. Nešťastníci skákali pod vlak i po smrti Bartošové
