Zemřela hvězda Pirátů z Karibiku. Perryho napadl žralok, herec zraněním podlehl
V pouhých devětačtyřiceti letech zemřel herec a surfař Tamayo Perry. Objevil se třeba ve známém snímku Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Podle informací BBC měl zemřít u havajského ostrova Mokuauia poté, co ho pokousal žralok.
Filmový svět truchlí. Ve věku devětačtyřiceti let zemřel profesionální surfař a herec Tamayo Perry. Web BBC informoval, že jeho tělo nalezla pobřežní hlídka u havajského ostrova Mokuauia.
Podle dostupných informací ho měl v neděli 23. června ve vodě pokousat žralok, a ani přes přivolanou pomoc ho už záchranáři nedokázali zachránit, jak napsal Daily Mail.
Tragická ztráta
Perry surfoval celý život. Narodil se na ostrově Oahu a na profesionální bázi se surfingu věnoval více než deset let. Úřadující šéf Oceánské bezpečnosti Kurt Langer o Tamao Perrym prozradil následující: „Byl plavčíkem, kterého všichni milovali. Tamayova osobnost byla nakažlivá. Vyjadřujeme soustrast jeho rodině.“ Starosta Honolulu Rick Blangiardi uvedl, že jeho smrt je „tragickou ztrátou“.
Perry se objevil ve snímcích Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, kde s ním hrál Johnny Depp či Penelope Cruz. Dále si zahrál ve filmu Charlieho andílci: Na plný pecky nebo v seriálu Hawaii Five-0. Objevil se i v reklamě na Coca-Colu.
Sabina z Bacheloru o bolesti: Přítel ji podváděl, přesto se ho nechtěla pustit
Související články
![Karel Heřmánek spáchal sebevraždu na střelnici Placy na Příbramsku.](https://media.extra.cz/static/img/2024/08/image22_16_9_0-740x416.jpg)
Neskutečně sobecký čin, zlobí se lidé: Karel Heřmánek čelí po sebevraždě zdrcující kritice
![Karel Heřmánek se synem Karlem.](https://media.extra.cz/static/img/2024/08/i5f1093_16_9_0-740x416.jpg)
GLOSA: Karel Heřmánek si zajistil nesmrtelnost legendárními rolemi, lidé si ho ale budou navždy pamatovat pro sebevraždu
![Karel Heřmánek shromáždil výrazný majetek.](https://media.extra.cz/static/img/2024/08/image28_16_9_0-740x416.jpg)
Neuvěřitelné dědictví po Karlu Heřmánkovi: Nastřádal nemovitosti za více než sto milionů korun
![Karel Heřmánek, Jan Beer a Iveta Bartošová](https://media.extra.cz/static/img/2024/08/image26_16_9_0-740x416.jpg)
Sebevraždu Karla Heřmánka se budou lidé snažit napodobit, obává se odborník. Nešťastníci skákali pod vlak i po smrti Bartošové
![Jan Beer a Karel Heřmánek](https://media.extra.cz/static/img/2024/08/image25_16_9_0-740x416.jpg)