Trendy
válka na Ukrajině Extrémní proměny Survivor 2025 Clash 12

Žilková originálně popřála Agátě ke kulatinám. Sdílela hanbatou fotku s princem Harrym

Agáta Hanychová a Veronika Žilková na svatebním veletrhu.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Narozeninové přání

Agáta Hanychová slaví 40. narozeniny a mezi prvními gratulanty samozřejmě nemohla chybět její maminka Veronika Žilková (63), s níž má po celý život velmi blízký vztah. Nebyla by to však ona, kdyby ono přání nepojala s humorem sobě vlastním. Žilková tak dceři poslala nejen dojemný vzkaz, ale zároveň se na sítích postarala i o menší poprask. 

Bývalá modelka a v současné době populární influencerka Agáta Hanychová slaví 40. narozeniny. K těm jí už ráno popřála i její maminka Veronika Žilková, která ani na jedno ze svých dětí nedá dopustit. S Agátou má navíc opravdu mimořádný vztah, a tak se na sociálních sítích velmi dojala a zároveň se postarala o poprask.

„Milovaná dcero, děkuji osudu, že jsi se před 40 lety narodila. Vyrostla z tebe skvělá máma, schopná podnikatelka a krásná žena s velkým srdcem. Nikdy nikoho nenecháš ve štychu. A že tě baví provokovat? Bez tebe a tvého instáče by nebyla legrace v ČR. Milujeme tě. Vše dobré přeje máma,“ uvedla Žilková k fotografii, kde je Agáta nahoře bez a za ní stojí naphotoshopovaný princ Harry, jenž jí v dlaních tiskne její bujné vnady, což můžete vidět v naší fotogalerii.

Žilková pěje ódy na Dopitu

K této provokativní fotomontáži herečka přidala vzkaz pro svého zetě Mirka Dopitu. „P.S.: Králi Miroslave, byl jsi lepší ženich než princ Harry. Vyhrál jsi Aguš,“ dodala s humorem sobě vlastním Veronika, která je vděčná, že Agáta se po všech možných partnerských hokusech pokusech usadila po boku staronové lásky, s níž zplodila syna Kryšpína.

Doporučené video: Rozhovor s Veronikou Žilkovou pro eXtra.cz:

Agáta opravdu vypadá spokojeněji než kdy jindy. Přestože se k Dopitovi vrátila i částečně z rozumu, je vidět, že se po jeho boku vyklidnila a společně s ním si především užívá rodinný život. Samotná Agáta ve svém podcastu nedávno uvedla, že si i díky smrti Aničky Slováčkové uvědomila, že chce trávit čas s rodinou a lidmi, se kterými je jí dobře. Svých slov se zatím drží a stejně jako Žilková by se také ona pro své děti rozkrájela.

Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života

Související články

Další články

Nejnovější kauzy