Zmizení sourozenců na Slovensku: Unesl Olivera (10) a Klaudii (8) vlastní otec?
Dvě malé děti zmizely v pondělí na Slovensku. Oliver (10) a Klaudie (8) mohly utéct kvůli problémům v rodině. Spekuluje se též o možnosti únosu ze strany jejich otce. Informaci přinesl server Nový čas.
Slovenská policie hledá od pondělí dvě malé děti, které se ztratily. Desetiletý Oliver a osmiletá Klaudie jsou sourozenci a důvod jejich zmizení může souviset s problémy v jejich rodině. Podle neoficiálních informací serveru Nový čas je měl údajně unést vlastní otec.
Policisté mezitím zveřejnili fotografie obou hledaných, aby lidé mohli případně nahlásit, kde se dvojice pohybuje v případě, že by je spatřili a nebo měli o dětech nějakou informaci.
Klaudia Hrivnáková je štíhlá, měří 135 centimetrů, má šedé oči a dlouhé vlnité hnědé vlasy pod ramena. Při mluvení dívka ráčkuje. Oliver Hrivnák je rovněž štíhlé postavy, měří 145 centimetrů, má zeleno-hnědé oči a světlehnědé vlasy. Sourozenci jsou z Bratislavy. Lidé, kteří o dvojici ví nějaké informace mají kontaktovat policii.
Václav Šanda ze Survivoru po zradě Michaela: Nechci ho v životě vidět, říká tvrdě
Související články

Děti slavných zatopí svým rodičům. Schneider, Chmela a Dolanský se v Máme rádi Česko postaví svým potomkům

Lucie Šafářová si rýpla do Vondráčkové kvůli výchově dětí. Rozdílné názory kvůli sportu

Zklamaný Martin Pouva o synech. Ani jeden nejde v mých šlépějích, smutní

Vojna ve Výměně manželek. Náhradní maminka je v šoku ze spartánské výchovy dětí
