Hrůzná vražda na Slovensku. Policista zastřelil měsíční miminko, pak obrátil zbraň proti sobě

Policie se na východě Slovenska zabývá tragickým případem. V obci Rokytov měl muž zastřelit pouze měsíční miminko, následně obrátil zbraň proti sobě a spáchal sebevraždu. Jak uvádí slovenský web pluska.sk, muž pracoval jako policista a téměř rok tvořil pár s matkou dítěte.
V úterý v podvečer byli slovenští policisté povoláni k hrůznému případu. Na východě Slovenska v obci Rokytov měl muž zastřelit měsíční dítě, následně namířil zbraň proti sobě a spáchal sebevraždu. Ačkoli na místo byla ihned přivolána záchranná služba, u obou osob museli konstatovat smrt.
Muž pracoval jako policista
Policie byla na místo přivolána krátce po 16. hodině. „Na místě se podle prvotních informací nacházejí dvě osoby bez známek života – jedna dospělá a jedna nezletilá, obě se střelnými poraněními,“ uvedl mluvčí slovenské záchranné služby Richard Bolješík pro TV Markízu.
Podle informací webu pluska.sk muž pracoval jako policista a zbraň tedy měl v legálním držení. Více jak rok měl tvořit pár s matkou dítěte, která v době hrůzného incidentu nebyla doma. Ve chvíli, kdy se vrátila zpět do bytu, našla už pouze dvě těla bez známek života.
Související články

Dohra krvavého útoku na slovenském gymnáziu. Kromě mladého vraha byl obviněn i jeden policista

Obří tragédie na Slovensku. Dvanáctiletý chlapec skočil pod vlak, měli ho šikanovat kvůli orientaci

Vánoční horor na Teplicku: Muž vyvraždil rodinu! Dva členy zabil, třetího těžce zranil

Nečekaná dohra tragického skonu patnáctiletého Romana. Policie obvinila jeho maminku
