Tragédie na Příbramsku: V jímce našli dvě bezvládná těla, vrtulník letěl na místo zbytečně
V jímce u domu v Hřiměždicích na Příbramsku se v pátek odpoledne našla těla muže a ženy bez známek života. Podle policie šlo o lidi seniorského věku, kteří zřejmě zemřeli bez cizího zavinění. ČTK to řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.
„Na tísňovou linku jsme v pátek kolem 16:00 přijali informaci o tom, že v jímce domu jsou dvě osoby, po našem příjezdu už byly vytažené a bez známek života,“ řekl ČTK mluvčí hasičů Tomáš Bakalář.
Vrtulník odlétal prázdný
Na případ upozornil jako první web pribram.cz s tím, že na místo zamířili i záchranáři, kteří se pokusili o resuscitaci. Avšak marně. „Na místo byl přivolán záchranářský vrtulník, který však odletěl prázdný,“ řekl portálu mluvčí.
„Na místě jsou kriminalisté a s největší pravděpodobností se jedná o nešťastnou událost při vyklízení odpadní jímky kvašeného ovocného odpadu, kriminalisté se případem dál zabývají,“ řekla Schneeweissová. Příčinu smrti podle ní určí soudní pitva.
Související články

Učitelka zavraždila své tři děti a zabila se: Zanechala po sobě dopis, příbuzní jsou v šoku

Milana zabila sršeň: Bylo mu pouhých 45 let, zanechal po sobě milující ženu a tři děti

Děsivá nehoda na Rakovnicku: Maminka před zraky dcery vylétla oknem ven a zabila se

Hrůzné podrobnosti úmrtí Čecha na dovolené v Bulharsku: Mrtvolu našlo malé dítě
