Zákaznici Lidlu Veroniku zděsil nebezpečný červ v tresce: V rybě našla škrkavku
Po zakoupení tresky tmavé se česká zákaznice obchodního řetězce Lidlu zděsila. Těsně před tepelnou úpravou totiž v rybě našla parazita, konkrétně škrkavku, která může lidskému organismu poškodit zažívací i trávicí trakt. Nepříjemný nález sdílela žena na TikToku.
„Treska tmavá zakoupená v Lidlu. Byl v ní sleďový červ neboli škrkavka. No, tak asi si rybu zase nějakou dobu nekoupím,“ upozornila česká zákaznice obchodního řetězce Lidl u videa, které sdílela na svém TikToku se slovy, že závadný produkt nahlásila.
Zda se nahlášení již dostalo do posuzovacího sektoru, je otázkou. Na webu Lidlu zatím není žádná informace o závadném zboží či stažení produktu z prodeje. S dotazem stran dotčené ryby jsme se na mluvčího Lidlu Tomáše Mylera obrátili i my, do vydání článku jsme se však nedočkali žádné reakce.
@vercabenak Škrkavka v Tresce tmavé z Lidlu! #pozor #sledovycerv #skrkavka #treska #lidl ♬ původní zvuk - Veronika Košatová
Škrkavka je pro člověka rizikový parazit
Související články

Hrůzné záběry ze zemětřesení v Thajsku. Paneláky se hroutily jako domečky z karet, počet obětí může jít do tisíců

Návrhář Černý opět šokuje. Po kontroverzních outfitech na olympiádu vytvořil oděvy pro Expo. Vypadají jako montérky

Kdy si poslední dny roku 2024 nakoupíte? Otevírací doba obchodů na Vánoce a Silvestra

Jak bude otevřeno 28. října: Na Den vzniku samostatného Československa se na nákup nevydávejte
