Zuzana Hejnová si v Survivoru podřezává větev. Nedala Pájovi najíst, teď schytává drsnou kritiku
Zatímco Pavel Tóth alias Spicy Pája se stal v očích mnoha lidí králem Survivoru 2025, Zuzana Hejnová začala lézt divákům na nervy. Fanoušky drsné reality show nejvíce namíchlo, že odmítala dát Pájovi jídlo. Když se pak zrzavý provokatér rozhodl její alianci rozfofrovat všechny zásoby, začala brečet, že to je za hranou veškeré hry. Tím si ale podle ohlasů diváků na sociálních sítích začala vykopávat vlastní hrob.
V pořadí 16. epizoda Survivoru 2025 se nepochybně zařadila mezi nejepičtější díly této drsné reality show. Hlavním aktérem byl Pavel Tóth alias Spicy Pája, který dokázal způsobit absolutní paniku a chaos v kmenu Fénixů, kam zamířil na několik dnů. K tomu vykonal ďábelskou pomstu za to, že ho nechali vyhladovět.
Zatímco ostatní spali, Pája jim potají snědl všechny zásoby a k tomu rozsypal na pláži cenné zásoby rýže. „Na tenhle den jsem se připravoval tři dny. Všechno jim to sežeru, pak to klidně vybleju a půjdu na zbytek. Já chci strašně vidět reakce těch ostatních,“ pronesl s posměšným tónem, zatímco do sebe soukal sklenice arašídového másla, hromadu ovoce a další suroviny, které Fénixové vyhráli v soubojích o odměnu.
Druhý den navíc všem zalhal do očí, že se zmizením zásob nemá nic společného. Jeho geniální herní tah sklidil u fanoušků obrovský úspěch. Zatímco Pája je za největšího frajera, studenou sprchu naopak schytala Zuzana Hejnová. Té se Pája také na kamery vysmál. „Koukala na mě, jako bych jí právě ukradl olympijské zlato,“ pronesl jízlivě oblíbený zrzek.
Zuzana Hejnová začíná fanouškům Survivoru vadit
Olympijská medailistka a mistryně světa je právě ta, která nechtěla dát Pavlovi najíst a chtěla, aby se vrátil ke Krotitelům. Tím si ale u diváků sama podřezala větev. Když pak brečela, že zmizení zásob je za hranicí hry, od lidí dostala na sociálních sítích pořádnou bídu. „Zuzku jsem měla ze začátku ráda, Páju ne. Teď se karty obrátily a já doufám, že Zuzana půjde co nejdříve na hotel,“ napsala jedna z divaček na Instagramu. „Jako nedat někomu najíst je už prasárna a ne Survivor. Te ženská je dost arogantní,“ přidala se další.
Doporučené video: Fénixové zjišťují, že přišli o zásoby
„Zuzana vůbec neodhadla situaci. Mohla si z Páji udělat spojence tím, že mu řekne, že ho chtěli vyhlasovat. Dostala by ho na svou stranu, mohli ho využít a pak poslat domů ve vhodný moment. Místo toho se chová jako mean girl (zlá holka, pozn.red.), jedná s ním jako s póvlem, nedrží sliby ohledně jídla a ještě má nos nahoru. Hodně špatná taktika,“ zněl další komentář.
Pokud se oba dostanou do sloučení, je pravděpodobné, že po sobě vzájemně půjdou. Většina lidí ale bude evidentně držet palce Pájovi.
Na návštěvě u Honzy Bendiga: Doma má stěnu přání, co plní sny, i hodného ducha
Související články

GLOSA: Spicy Pája zničil v Survivoru Fénixy a uhasil jim bájný oheň. Mohou si za to ale sami

Kate Matl odhalila zákulisí Pájova geniálního tahu. Prozradila, zda to byl kmenový plán

Nejlepší hlášky Pavla ze Survivoru: Arktický závan či míchání lidí do smoothie

Šokující změna v Survivoru: Promíchání kmenů rozjelo hru na plné obrátky

Bohyněmi v Survivoru otřásla chladnokrevná zrada. Samantha s Ivanou bodly kmeni nůž do zad

Skandální chování Pavla v Survivoru. Svými oplzlými řečmi potopil a znechutil kmen Bohyní

GLOSA: Survivor odstartoval naplno. Geniální rozdělení genderů a svěží vítr z Love Islandu

Yeni o Pavlovi z Love Islandu: Je velice dobrý hráč, varuje kráska účastníky Survivoru

Bývalí Survivoři tipují vítěze nové řady. Čapek s Carevem už nechtějí mužského šampiona, Kůrka mluví o krutosti

Slavní účastníci v Survivoru: Hvězda Love Islandu, dcera Haška či moderátor Kotek

Intimnosti srdíček z Love Islandu na Clashi. Pavel s Yeni cukrovali jako hrdličky
